Eğitim Başvuru Aşamaları

- Ana sayfada yer alan EĞİTİMLER butonundan istediğiniz eğitime tıklayıız.

- Eğitim detaylarının yer aldığı sayfada “Eğitime Katıl” butonuna tıklayınız.

- Eğer daha önce İHKİB KARİYER AKADEMİ WEB sitemizde bir üyelik oluşturup şifre almadıysanız “Yeni Üyelik” butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirmelisiniz. Eğer üye iseniz ve şifrenizi biliyorsanız “Giriş Yap” butonuna tıklayarak kayıt işleminize devam edebilirsiniz.

- “Yeni Üyelik” sayfasında en alt kısımda yer alan Şirket Bilgilerini doldurursanız Kurumsal olarak üyelik yapmış olacaksınız. Firmanız İTKİB üyesi ise eğitimlerimizden %50 iskontolu olarak faydalanabilirsiniz. Şirket bilgilerini girmeden devam ederseniz Bireysel Üyelik yapmış olacaksınız. Bu durumda iskontodan faydalanamayacaksınız.

- Üye olduktan sonra üyelik girişi yaparak ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme adımında; kredi kartı ile ödeme ve havale/EFT ile ödeme olmak üzere 2 farklı seçenek ile ilerleyebilirsiniz.

- Kredi kartı ile ödeme yaparak devam etmeniz durumunda kayıt işlemi online olarak alınmış olacaktır. Ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Eğer Havale/EFT ile ödeme adımını seçerek devam etmek isterseniz e-posta adresinize gelen hesap bilgilerine veya ekranda göreceğiniz hesap bilgilerine ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra dekontu [email protected] e-posta adresine göndermeniz gerekiyor.